Najtańsza wypożyczalnia samochodów

+48 503 350 550

Regulamin

Poniżej podajemy szczegółowe warunki jakie należy spełnić aby móc wypożyczyć auto w wypożyczalni samochodów TANIEAUTKO.PL, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z wypożyczaniem samochodów w naszej firmie:

  1. Rezerwacji samochodu można dokonać telefonicznie lub poprzez e-mail na naszej stronie internetowej TANIEAUTKO.PL
  2. Przyjęcie przez nas rezerwacji nie wymaga wpłaty zaliczki i wynajmujący może odwołać taką rezerwację nie ponosząc żadnych kosztów.
  3. Wynajem możemy zaoferować osobom prywatnym które mają co najmniej 21 lat oraz posiadają prawo jazdy od minimum jednego roku. Muszą mieć obywatelstwo polskie oraz ważne prawo jazdy. Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego mogą wynająć samochód w naszej firmie na podstawie ważnego paszportu.
  4. W przypadku firm, wynajem możemy zaoferować prawnym przedstawicielom firm na podstawie dokumentów i warunków z punktu 3 powyższego regulaminu.
  5. Warunkiem wypożyczenia samochodu jest podpisanie przez najemcę w momencie odbierania samochodu, umowy najmu oraz protokołu odbiorczego, a także regulaminu wypożyczalni TANIEAUTKO.PL.
  6. Opłata za wynajem samochodu zostanie pobrana przez TANIEAUTKO.PL z góry przed wydaniem samochodu.
  7. Kaucja pobierana przed wydaniem samochodu, zostanie zwrócona w całości w kwocie wpłaconej przez najemcę pod warunkiem oddania sprawnego i nieuszkodzonego samochodu w dniu zwrotu samochodu, lub jeśli będzie musiała być pomniejszona o koszty napraw w terminie 14 dni od zakończenia wszelkich napraw i poprawek w samochodzie spowodowanych z winy lub nieumyślnych działań najemcy. Kaucja musi być wpłacona przed wydaniem samochodu.